تگ لاین

5 تگ لاین (شعار برند) برتر تاریخ که مدت‌هاست قلب مردم را تسخیر کرده‌اند

تگ لاین چیست؟ شاید کلمه اسلوگان یا شعار تبلیغاتی به گوشت خورده باشد. اما تگ لاین بسیار مهم تر از اسلوگان است چرا که در کل حیات یک برند ثابت است و تغییر نمی‌کند.

اجاره بیلبورد تبلیغاتی

قبل از اجاره بیلبورد این مطلب را بخوان، حقایقی که احتمالا نمی‌دانی

اجاره بیلبورد تبلیغاتی می‌تواند سریع‌ترین راه برای نابودی بودجه مالی شرکت باشد! وقتی رانندگی می‌کنیم، در طول مسیر بیلبوردهای زیادی می‌بینیم. وقتی از نگاه تبلیغ نویس به این بیلبوردها نگاه می‌کنم احساس می‌کنم مدیر تبلیغاتی شرکت فقط به یک دلیل این تبلیغات را داده است: سوزاندن بودجه شرکت   واقعیت این است که بیلبورد یکی […]

۵ فاجعه‌ای که تبلیغ نویسی صفحه محصول را به نابودی می‌کشاند

تا به حال به این فکر کرده‌ای که چرا اکثر افرادی که در دوره‌های تبلیغ نویسی شرکت می‌کنند، نمی‌توانند تبلیغ پرفروشی بنویسند؟ عموم مدرسینی که ایران آموزش تبلیغ نویسی می‌دهند وعده می‌دهند با تبلیغ نویسی فروشتان را تا ۳ برابر افزایش دهید! زهی خیال باطل.

چطور محصولمان را بفروشیم وقتی تعداد مشتریانمان کم است؟ [فیلم]

اگر محصولات خاصی تولید میکنی و مشتریانت خاص هستند این ویدیو دقیقا برای تو ساخته شده است تا بتوانی با کمترین هزینه ممکن آن‌ها را به مشتری تبدیل کنی.    

چطور گارانتی بدهیم

چطور گارانتی بدهیم طوری که مردم نتوانند آن را نادیده بگیرند؟ [فیلم]

امروز هر کسی برای محصولش گارانتی می‌دهد. اما این روش کارایی خودش را از دست داده است. چرا؟ واضح است چون اکثر رقبا دقیقا مثل تو برای محصول یا خدماتشان گارانتی می‌دهند.

3 اشتباه شگفت انگیز در تبلیغ نویسی که احتمالا انجام می‌دهی

صفحه محصول، جایی است مخاطب تصمیم به خرید می‌گیرد، بنابراین هر چقدر بهتر آن را بنویسیم، احتمالا فروش بیشتری خواهیم داشت. این ۳ اشتباه رایج  را انجام نده تا بتوانی اثربخشی صفحه فروشت را بیشتر کنی.

کپی رایتر یا تبلیغ نویس کیست

کپی رایتر یا تبلیغ نویس کیست و چطور می‌تواند آینده یک بیزنس را تضمین کند؟

کپی رایتر یا تبلیغ نویس کیست و چطور می‌تواند آینده یک بیزنس را تضمین کند؟ اگر نگاهی به نمونه کارهای شرکت‌های طراحی سایت بیاندازیم خیلی راحت متوجه می‌شویم درصد بسیاری از آن ها غیر فعال شده‌اند. می‌توانی حدس بزنی چرا؟

این تنها راز تبلیغ نویسی است و غیر از این هیچ راز دیگری وجود ندارد [پادکست]

فروش، قلب تپنده‌ی هر کسب‌و کاری است و اگر نتوانی بفروشی دیر یا زود ورشسته می‌شوی. می‌دانم دردناک است اما مردم برای محصولی که احساس کنند به آن نیاز ندارند پولی خرج نمی‌کنند.